User:Stasi: Difference between revisions

From MuhRO
Jump to navigation Jump to search
No edit summary
No edit summary
Line 4: Line 4:
|-
|-
| {{#item:31258}} || 1x {{#item:5040}}
| {{#item:31258}} || 1x {{#item:5040}}
1x {{#item:5028}}
<br> 1x {{#item:5028}}
3x {{#item:982}}
<br> 3x {{#item:982}}
100x {{#item:7111}}
<br> 100x {{#item:7111}}
300x {{#item:949}}
<br> 300x {{#item:949}}
|-
|-
| {{#item:420385}} || 5x {{#item:2536}}
| {{#item:420385}} || 5x {{#item:2536}}
5x {{#item:983}}
<br> 5x {{#item:983}}
10x {{#item:23204}}
<br> 10x {{#item:23204}}
100x {{#item:7200}}
<br> 100x {{#item:7200}}
100x {{#item:7038}}
<br> 100x {{#item:7038}}
|-
|-
| {{#item:480305}} || 1x {{#item:18673}}
| {{#item:480305}} || 1x {{#item:18673}}
1x {{#item:300528}}
<br> 1x {{#item:300528}}
5x {{#item:978}}
<br> 5x {{#item:978}}
200x {{#item:1034}}
<br> 200x {{#item:1034}}
200x {{#item:7063}}
<br> 200x {{#item:7063}}
|-
|-
| {{#item:480287}} || 1x {{#item:27333}}
| {{#item:480287}} || 1x {{#item:27333}}
1x {{#item:1524}}
<br> 1x {{#item:1524}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
200x {{#item:1060}}
<br> 200x {{#item:1060}}
200x {{#item:7038}}
<br> 200x {{#item:7038}}
|-
|-
| {{#item:480395}} || 1x {{#item:300455}}
| {{#item:480395}} || 1x {{#item:300455}}
1x {{#item:19816}}
<br> 1x {{#item:19816}}
5x {{#item:982}}
<br> 5x {{#item:982}}
200x {{#item:916}}
<br> 200x {{#item:916}}
200x {{#item:1001246}}
<br> 200x {{#item:1001246}}
|-
|-
|{{#item:480394}}
|{{#item:480394}}
|1x {{#item:410221}}
|1x {{#item:410221}}
1x {{#item:4257}}
<br> 1x {{#item:4257}}
5x {{#item:981}}
<br> 5x {{#item:981}}
100x {{#item:1001432}}
<br> 100x {{#item:1001432}}
100x {{#item:1001436}}
<br> 100x {{#item:1001436}}
|-
|-
|{{#item:420357}}
|{{#item:420357}}
|1x {{#item:2884}}
|1x {{#item:2884}}
1x {{#item:4312}}
<br> 1x {{#item:4312}}
5x {{#item:978}}
<br> 5x {{#item:978}}
200x {{#item:7441}}
<br> 200x {{#item:7441}}
100x {{#item:7446}}
<br> 100x {{#item:7446}}
|-
|-
|{{#item:31321}}
|{{#item:31321}}
|1x {{#item:5103}}
|1x {{#item:5103}}
1x {{#item:300360}}
<br> 1x {{#item:300360}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
20x {{#item:1001083}}
<br> 20x {{#item:1001083}}
100x {{#item:1000831}}
<br> 100x {{#item:1000831}}
|-
|-
|{{#item:20092}}
|{{#item:20092}}
|1x {{#item:12246}}
|1x {{#item:12246}}
5x {{#item:14596}}
<br> 5x {{#item:14596}}
5x {{#item:975}}
<br> 5x {{#item:975}}
10x {{#item:616}}
<br> 10x {{#item:616}}
100x {{#item:6815}}
<br> 100x {{#item:6815}}
|-
|-
|{{#item:31253}}
|{{#item:31253}}
|1x {{#item:5009}}
|1x {{#item:5009}}
1x {{#item:4042}}
<br> 1x {{#item:4042}}
5x {{#item:982}}
<br> 5x {{#item:982}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
200x {{#item:999}}
<br> 200x {{#item:999}}
|- style="background-color: #E1C7C1;"
|- style="background-color: #E1C7C1;"
| colspan="2" | Category 2
| colspan="2" | Category 2
|-
|-
| {{#item:61931}} || 1x {{#item:25178}}
| {{#item:61931}} || 1x {{#item:25178}}
1x {{#item:300101}}
<br> 1x {{#item:300101}}
5x {{#item:981}}
<br> 5x {{#item:981}}
10x {{#item:10006}}
<br> 10x {{#item:10006}}
300x {{#item:751}}
<br> 300x {{#item:751}}
|-
|-
| {{#item:31169}} || 1x {{#item:5944}}
| {{#item:31169}} || 1x {{#item:5944}}
1x {{#item:20027}}
<br> 1x {{#item:20027}}
3x {{#item:6022}}
<br> 3x {{#item:6022}}
5x {{#item:980}}
<br> 5x {{#item:980}}
100x {{#item:7107}}
<br> 100x {{#item:7107}}
|-
|-
| {{#item:61932}} || 1x {{#item:15877}}
| {{#item:61932}} || 1x {{#item:15877}}
1x {{#item:4379}}
<br> 1x {{#item:4379}}
5x {{#item:978}}
<br> 5x {{#item:978}}
50x {{#item:603}}
<br> 50x {{#item:603}}
250x {{#item:1034}}
<br> 250x {{#item:1034}}
|-
|-
| {{#item:20166}} || 1x {{#item:5089}}
| {{#item:20166}} || 1x {{#item:5089}}
1x {{#item:4244}}
<br> 1x {{#item:4244}}
5x {{#item:982}}
<br> 5x {{#item:982}}
50x {{#item:50001}}
<br> 50x {{#item:50001}}
250x {{#item:930}}
<br> 250x {{#item:930}}
|-
|-
| {{#item:62986}} || 1x {{#item:2221}}
| {{#item:62986}} || 1x {{#item:2221}}
1x {{#item:4106}}
<br> 1x {{#item:4106}}
5x {{#item:975}}
<br> 5x {{#item:975}}
10x {{#item:1009}}
<br> 10x {{#item:1009}}
250x {{#item:6924}}
<br> 250x {{#item:6924}}
|-
|-
|{{#item:62932}}
|{{#item:62932}}
|1x {{#item:4280}}
|1x {{#item:4280}}
1x {{#item:5103}}
<br> 1x {{#item:5103}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
100x {{#item:710}}
<br> 100x {{#item:710}}
100x {{#item:6509}}
<br> 100x {{#item:6509}}
|-
|-
|{{#item:62933}}
|{{#item:62933}}
|1x {{#item:4290}}
|1x {{#item:4290}}
1x {{#item:4289}}
<br> 1x {{#item:4289}}
5x {{#item:983}}
<br> 5x {{#item:983}}
150x {{#item:924}}
<br> 150x {{#item:924}}
250x {{#item:7038}}
<br> 250x {{#item:7038}}
|-
|-
|{{#item:62934}}
|{{#item:62934}}
|1x {{#item:2622}}
|1x {{#item:2622}}
1x {{#item:4298}}
<br> 1x {{#item:4298}}
5x {{#item:980}}
<br> 5x {{#item:980}}
100x {{#item:7448}}
<br> 100x {{#item:7448}}
250x {{#item:7101}}
<br> 250x {{#item:7101}}
|-
|-
|{{#item:62935}}
|{{#item:62935}}
|1x {{#item:4159}}
|1x {{#item:4159}}
1x {{#item:26155}}
<br> 1x {{#item:26155}}
5x {{#item:976}}
<br> 5x {{#item:976}}
150x {{#item:25285}}
<br> 150x {{#item:25285}}
250x {{#item:1022}}
<br> 250x {{#item:1022}}
|-
|-
|{{#item:63981}}
|{{#item:63981}}
|1x {{#item:4049}}
|1x {{#item:4049}}
5x {{#item:975}}
<br> 5x {{#item:975}}
10x {{#item:2269}}
<br> 10x {{#item:2269}}
50x {{#item:6510}}
<br> 50x {{#item:6510}<br> }
50x {{#item:19247}}
<br> 50x {{#item:19247}}
|}
 
 
 
 
{| class="wikitable" style="width: 100%;text-align:center;"
|- style="background-color:#87CEFA;"
| colspan="5" |Fishing
|- style="background-color:#87CEFA;"
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Rare
|Super Rare
|-
|{{#item:50009}}
|{{#item:50001}}
|{{#item:50131}}
|{{#item:40167}}
|{{#item:63761}}
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50132}}
|{{#item:480335}}
| rowspan="3" |
|-
|{{#item:50000}}
|{{#item:984}}
|{{#item:50133}}
|{{#item:480321}}
|-
|{{#item:25223}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:400020}}
|
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="5" |Digging
|- style="background-color:#FFD39B;"
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Rare
|Super Rare
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:6909}}
|{{#item:50134}}
|{{#item:410289}}
|{{#item:480318}}
|-
|{{#item:25730}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50135}}
|{{#item:480421}}
| rowspan="3" |
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:50136}}
|{{#item:480130}}
|-
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:20373}}
|
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="5" |Mining
|- style="background-color:#AB82FF;"
| colspan="2" |Common
|Uncommon
|Rare
|Super Rare
|-
|{{#item:25655}}
|{{#item:1000322}}
|{{#item:50137}}
|{{#item:61438}}
|{{#item:480486}}
|-
|{{#item:25730}}
|{{#item:50033}}
|{{#item:50138}}
|{{#item:480316}}
| rowspan="3" |
|-
|{{#item:25731}}
|{{#item:25728}}
|{{#item:50139}}
|{{#item:480315}}
|-
|{{#item:985}}
|{{#item:25729}}
|{{#item:5911}}
|
|}
|}

Revision as of 06:52, 13 October 2025

Category 1
31258.png C. Glowing White Blush (31258) 1x 5040.png Blush (5040)


1x 5028.png Candle (5028)
3x 982.png White Dyestuffs (982)
100x 7111.png Slick Paper (7111)
300x 949.png Feather (949)

420385.png C. Adventurer's Map (420385) 5x 2536.png Skin of Ventus [1] (2536)


5x 983.png Black Dyestuffs (983)
10x 23204.png Brilliant Protection Scroll (23204)
100x 7200.png Elastic Band (7200)
100x 7038.png Yarn (7038)

480305.png C. Pope Doll (480305) 1x 18673.png Drooping Pope [1] (18673)


1x 300528.png Yortus Bishop Card (300528)
5x 978.png Cobaltblue Dyestuffs (978)
200x 1034.png Blue Hair (1034)
200x 7063.png Soft Feather (7063)

480287.png C. Skia Doll (480287) 1x 27333.png Skia Nerius Card (27333)


1x 1524.png Golden Mace [1] (1524)
5x 976.png Lemon Dyestuffs (976)
200x 1060.png Golden Hair (1060)
200x 7038.png Yarn (7038)

480395.png C. Big Piske (480395) 1x 300455.png Copo Card (300455)


1x 19816.png C. Pecopeco Cap (19816)
5x 982.png White Dyestuffs (982)
200x 916.png Feather of Birds (916)
200x 1001246.png Copo's Head Feather (1001246)

480394.png C. Big Usagi (480394) 1x 410221.png C. Bunnymask (white) (410221)


1x 4257.png Wild Rose Card (4257)
5x 981.png Violet Dyestuffs (981)
100x 1001432.png Wrath of Polluted Spirit (1001432)
100x 1001436.png Wrath of Polluted Terra (1001436)

420357.png C. Baby Seal (420357) 1x 2884.png Peuz Seal [1] (2884)


1x 4312.png Fur Seal Card (4312)
5x 978.png Cobaltblue Dyestuffs (978)
200x 7441.png Blue Feather (7441)
100x 7446.png Blue Bijou (7446)

31321.png C. Shining Sunflower (31321) 1x 5103.png Sunflower Hairpin (5103)


1x 300360.png Shining Seaweed Card (300360)
5x 976.png Lemon Dyestuffs (976)
20x 1001083.png Maple Leaves (1001083)
100x 1000831.png Shiny Seaweed Stem (1000831)

20092.png C. Sale Banner (20092) 1x 12246.png Mystical Card Album (12246)


5x 14596.png Pierre's Treasurebox (14596)
5x 975.png Scarlet Dyestuffs (975)
10x 616.png Old Card Album (616)
100x 6815.png Merchant Soul (6815)

31253.png C. Rinzu Helmet (31253) 1x 5009.png Safety Helmet (5009)


1x 4042.png Steel Chonchon Card (4042)
5x 982.png White Dyestuffs (982)
5x 976.png Lemon Dyestuffs (976)
200x 999.png Steel (999)

Category 2
61931.png C. Wave Long Hair (pink) (61931) 1x 25178.png Pink Glow Effect Stone (25178)


1x 300101.png Broken Cleaner Card (300101)
5x 981.png Violet Dyestuffs (981)
10x 10006.png Queen's Hair Ornament (10006)
300x 751.png Osiris Doll (751)

31169.png C. Hilarious Bandit Hat (31169) 1x 5944.png Bandit Hood [1] (5944)


1x 20027.png C. Cow Hat (20027)
3x 6022.png Hard Skin (6022)
5x 980.png Orange Dyestuffs (980)
100x 7107.png Antelope Skin (7107)

61932.png C. Rocking Short (blue) (61932) 1x 15877.png C. Sakura Hairpin (15877)


1x 4379.png Blue Acidus Card (4379)
5x 978.png Cobaltblue Dyestuffs (978)
50x 603.png Old Blue Box (603)
250x 1034.png Blue Hair (1034)

20166.png C. Hockey Mask (20166) 1x 5089.png Annoyed Mask (5089)


1x 4244.png Alarm Card (4244)
5x 982.png White Dyestuffs (982)
50x 50001.png Forgotten Heirloom (50001)
250x 930.png Rotten Bandage (930)

62986.png C. Hokage Hat (62986) 1x 2221.png Hat [1] (2221)


1x 4106.png Mummy Card (4106)
5x 975.png Scarlet Dyestuffs (975)
10x 1009.png Hand of God (1009)
250x 6924.png Red Eye (6924)

62932.png C. Sunflower Aura (62932) 1x 4280.png Geographer Card (4280)


1x 5103.png Sunflower Hairpin (5103)
5x 976.png Lemon Dyestuffs (976)
100x 710.png Illusion Flower (710)
100x 6509.png Mysterious Flower (6509)

62933.png C. Flying Cat (62933) 1x 4290.png Cat O' Nine Tails Card (4290)


1x 4289.png Caterpillar Card (4289)
5x 983.png Black Dyestuffs (983)
150x 924.png Powder of Butterfly (924)
250x 7038.png Yarn (7038)

62934.png C. Fox Ears (62934) 1x 2622.png Earring [1] (2622)


1x 4298.png Creamy Fear Card (4298)
5x 980.png Orange Dyestuffs (980)
100x 7448.png Yellow Bijou (7448)
250x 7101.png PecoPeco Feather (7101)

62935.png C. Fox Tail (62935) 1x 4159.png Nine Tail Card (4159)


1x 26155.png Meowmeow Foxtail [2] (26155)
5x 976.png Lemon Dyestuffs (976)
150x 25285.png Brown Rat Tail (25285)
250x 1022.png Nine Tails (1022)

63981.png C. Flower Necklace (63981) 1x 4049.png Vadon Card (4049)


5x 975.png Scarlet Dyestuffs (975)
10x 2269.png Romantic Flower (2269)
50x {{#item:6510}
}
50x 19247.png Illusion Fancy Flower [1] (19247)