16,089
edits
No edit summary |
|||
| Line 38: | Line 38: | ||
| style="width: 68%;"|Recipe | | style="width: 68%;"|Recipe | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9027}}, <br> 200x {{#item:6694}}, <br> 200x {{#item:7442}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 1x {{#item:2426}} | | 1x {{#item:9027}}, <br> 200x {{#item:6694}}, <br> 200x {{#item:7442}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 1x {{#item:2426}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9024}}, <br> 250x {{#item:6245}}, <br> 50x {{#item:7209}}, <br> 10x {{#item:7644}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9024}}, <br> 250x {{#item:6245}}, <br> 50x {{#item:7209}}, <br> 10x {{#item:7644}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9010}}, <br> 250x {{#item:7210}}, <br> 150x {{#item:7214}}, <br> 50x {{#item:7799}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9010}}, <br> 250x {{#item:7210}}, <br> 150x {{#item:7214}}, <br> 50x {{#item:7799}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9025}}, <br> 250x {{#item:6089}}, <br> 3x {{#item:2286}}, <br> 15x {{#item:6719}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9025}}, <br> 250x {{#item:6089}}, <br> 3x {{#item:2286}}, <br> 15x {{#item:6719}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9030}}, <br> 250x {{#item:25277}}, <br> 250x {{#item:25257}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300249}} | | 1x {{#item:9030}}, <br> 250x {{#item:25277}}, <br> 250x {{#item:25257}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300249}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9040}}, <br> 150x {{#item:7563}}, <br> 150x {{#item:7798}}, <br> 150x {{#item:7205}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9040}}, <br> 150x {{#item:7563}}, <br> 150x {{#item:7798}}, <br> 150x {{#item:7205}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9123}}, <br> 150x {{#item:1097}}, <br> 50x {{#item:7643}}, <br> 150x {{#item:7435}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9123}}, <br> 150x {{#item:1097}}, <br> 50x {{#item:7643}}, <br> 150x {{#item:7435}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9006}}, <br> 250x {{#item:1044}}, <br> 250x {{#item:7006}}, <br> 150x {{#item:7752}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9006}}, <br> 250x {{#item:1044}}, <br> 250x {{#item:7006}}, <br> 150x {{#item:7752}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9128}}, <br> 500x {{#item:7012}}, <br> 3x {{#item:5045}}, <br> 3x {{#item:7799}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9128}}, <br> 500x {{#item:7012}}, <br> 3x {{#item:5045}}, <br> 3x {{#item:7799}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9023}}, <br> 150x {{#item:6215}}, <br> 250x {{#item:7511}}, <br> 3x {{#item:1636}}, <br> 250x {{#item:25655}} | | 1x {{#item:9023}}, <br> 150x {{#item:6215}}, <br> 250x {{#item:7511}}, <br> 3x {{#item:1636}}, <br> 250x {{#item:25655}} | ||
|} | |} | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
| style="width: 68%;"|Recipe | | style="width: 68%;"|Recipe | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9049}}, <br> 200x {{#item:7225}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:100796}}, <br> 3x {{#item:300244}} | | 1x {{#item:9049}}, <br> 200x {{#item:7225}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:100796}}, <br> 3x {{#item:300244}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9002}}, <br> 50x {{#item:6814}}, <br> 5x {{#item:7021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 5x {{#item:5113}} | | 1x {{#item:9002}}, <br> 50x {{#item:6814}}, <br> 5x {{#item:7021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 5x {{#item:5113}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9019}}, <br> 200x {{#item:7511}}, <br> 100x {{#item:7218}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300247}} | | 1x {{#item:9019}}, <br> 200x {{#item:7511}}, <br> 100x {{#item:7218}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:300247}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9138}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6815}}, <br> 50x {{#item:25775}}, <br> 5x {{#item:300236}} | | 1x {{#item:9138}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6815}}, <br> 50x {{#item:25775}}, <br> 5x {{#item:300236}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9053}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6817}}, <br> 3x {{#item:21018}}, <br> 3x {{#item:4189}} | | 1x {{#item:9053}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6817}}, <br> 3x {{#item:21018}}, <br> 3x {{#item:4189}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9100}}, <br> 150x {{#item:7015}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6816}}, <br> 3x {{#item:4254}} | | 1x {{#item:9100}}, <br> 150x {{#item:7015}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 50x {{#item:6816}}, <br> 3x {{#item:4254}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9005}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 250x {{#item:913}}, <br> 50x {{#item:6819}}, <br> 3x {{#item:4340}} | | 1x {{#item:9005}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 250x {{#item:913}}, <br> 50x {{#item:6819}}, <br> 3x {{#item:4340}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9008}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 150x {{#item:6247}}, <br> 3x {{#item:1000514}}, <br> 3x {{#item:4193}} | | 1x {{#item:9008}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 150x {{#item:6247}}, <br> 3x {{#item:1000514}}, <br> 3x {{#item:4193}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9052}}, <br> 50x {{#item:6818}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:28010}}, <br> 3x {{#item:4191}} | | 1x {{#item:9052}}, <br> 50x {{#item:6818}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 3x {{#item:28010}}, <br> 3x {{#item:4191}} | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| 1x {{#item:9021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 10x {{#item:2887}}, <br> 3x {{#item:2989}}, <br> 3x {{#item:300245}} | | 1x {{#item:9021}}, <br> 250x {{#item:25655}}, <br> 10x {{#item:2887}}, <br> 3x {{#item:2989}}, <br> 3x {{#item:300245}} | ||
|} | |} | ||
| Line 115: | Line 115: | ||
|- style="background-color:#00BFFF;text-align:center;" | |- style="background-color:#00BFFF;text-align:center;" | ||
| colspan="2" |2021 | | colspan="2" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" | | ||
| colspan="2" |2022 | | colspan="2" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" | | ||
| colspan="2" |2023 | | colspan="2" |2023 | ||
|- | |- | ||
| Line 189: | Line 189: | ||
|{{#item:31825}} | |{{#item:31825}} | ||
|{{#item:20389}} | |{{#item:20389}} | ||
|- | |||
| colspan="2" |2024 | |||
| colspan="2" | | |||
| colspan="2" | | |||
|- | |||
|{{#item:61380}} | |||
|{{#item:61226}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:31726}} | |||
|{{#item:62410}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:31952}} | |||
|{{#item:62233}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:420057}} | |||
|{{#item:61134}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:480282}} | |||
|{{#item:410276}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61888}} | |||
|{{#item:62160}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:410226}} | |||
|{{#item:410059}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:60410}} | |||
|{{#item:61294}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:420293}} | |||
|{{#item:410278}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{#item:61225}} | |||
|{{#item:420171}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||