16,089
edits
| Line 109: | Line 109: | ||
{| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;" | {| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;" | ||
|- style="background-color:#87CEFA;" | |- style="background-color:#87CEFA;" | ||
| colspan=" | | colspan="5" |Fishing | ||
|- style="background-color:#87CEFA;" | |- style="background-color:#87CEFA;" | ||
| colspan="2" |Common | | colspan="2" |Common | ||
|Uncommon | |Uncommon | ||
|Rare | |Rare | ||
|Super Rare | |||
|- | |- | ||
|{{#item:50009}} | |{{#item:50009}} | ||
|{{#item:50001}} | |||
|{{#item:50131}} | |{{#item:50131}} | ||
|{{#item: | |{{#item:40167}} | ||
|{{#item:63761}} | |{{#item:63761}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:25655}} | |{{#item:25655}} | ||
|{{#item:50033}} | |||
|{{#item:50132}} | |{{#item:50132}} | ||
|{{#item:480335}} | |{{#item:480335}} | ||
| rowspan="3" | | |||
|- | |- | ||
|{{#item:50000}} | |{{#item:50000}} | ||
|{{#item:984}} | |||
|{{#item:50133}} | |{{#item:50133}} | ||
|{{#item:480321}} | |{{#item:480321}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | |{{#item:25223}} | ||
|{{#item: | |{{#item:1000322}} | ||
|{{#item: | |{{#item:400020}} | ||
| | | | ||
|- style="background-color:#FFD39B;" | |- style="background-color:#FFD39B;" | ||
| colspan=" | | colspan="5" |Digging | ||
|- style="background-color:#FFD39B;" | |- style="background-color:#FFD39B;" | ||
| colspan="2" |Common | | colspan="2" |Common | ||
|Uncommon | |Uncommon | ||
|Rare | |Rare | ||
|Super Rare | |||
|- | |- | ||
|{{#item: | |{{#item:25655}} | ||
|{{#item:6909}} | |||
|{{#item:50134}} | |{{#item:50134}} | ||
|{{#item: | |{{#item:410289}} | ||
|{{#item: | |{{#item:480318}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:25730}} | |{{#item:25730}} | ||
|{{#item:50033}} | |||
|{{#item:50135}} | |{{#item:50135}} | ||
|{{#item: | |{{#item:480421}} | ||
| | | rowspan="3" | | ||
|- | |- | ||
|{{#item:25731}} | |{{#item:25731}} | ||
|{{#item:25728}} | |||
|{{#item:50136}} | |{{#item:50136}} | ||
|{{#item:480130}} | |{{#item:480130}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:985}} | |{{#item:985}} | ||
|{{#item: | |{{#item:25729}} | ||
|{{#item: | |{{#item:20373}} | ||
| | | | ||
|- style="background-color:#AB82FF;" | |||
| colspan="5" |Mining | |||
|- | |- | ||
| colspan="2" |Common | | colspan="2" |Common | ||
|Uncommon | |Uncommon | ||
|Rare | |Rare | ||
|- | |Super Rare | ||
|{{#item: | |- style="background-color:#AB82FF;" | ||
|{{#item:25655}} | |||
|{{#item:1000322}} | |||
|{{#item:50137}} | |{{#item:50137}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61438}} | ||
|{{#item:480486}} | |{{#item:480486}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:25730}} | |||
|{{#item:50033}} | |{{#item:50033}} | ||
|{{#item:50138}} | |{{#item:50138}} | ||
|{{#item:480316}} | |{{#item:480316}} | ||
| rowspan="3" | | |||
|- | |- | ||
|{{#item:25731}} | |||
|{{#item:25728}} | |{{#item:25728}} | ||
|{{#item:50139}} | |{{#item:50139}} | ||
|{{#item:480315}} | |{{#item:480315}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:985}} | |||
|{{#item:25729}} | |{{#item:25729}} | ||
|{{#item: | |{{#item:5911}} | ||
| | | | ||
|} | |} | ||