16,089
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" style="width: 100%;text-align:center;" | |||
| colspan="5" |Fishing | |||
|- style="background-color:#87CEFA;" | |||
| colspan="2" |Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|Super Rare | |||
|- | |||
|{{#item:50009}} | |||
|{{#item:50001}} | |||
|{{#item:50131}} | |||
|{{#item:40167}} | |||
|{{#item:63761}} | |||
|- | |||
|{{#item:25655}} | |||
|{{#item:50033}} | |||
|{{#item:50132}} | |||
|{{#item:480335}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:50000}} | |||
|{{#item:984}} | |||
|{{#item:50133}} | |||
|{{#item:480321}} | |||
|- | |||
|{{#item:25223}} | |||
|{{#item:1000322}} | |||
|{{#item:25655}} | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
|{{#item:400020}} | |||
|- style="background-color:#FFD39B;" | |||
| colspan="5" |Digging | |||
|- style="background-color:#FFD39B;" | |||
| colspan="3" |Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:25223}} | |||
|{{#item:6909}} | |||
|{{#item:50134}} | |||
|{{#item:410289}} | |||
|{{#item:480318}} | |||
|- | |||
|{{#item:25730}} | |||
|{{#item:50033}} | |||
|{{#item:50135}} | |||
|{{#item:480421}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:25731}} | |||
|{{#item:25728}} | |||
|{{#item:50136}} | |||
|{{#item:480130}} | |||
|- | |||
|{{#item:985}} | |||
|{{#item:25729}} | |||
|{{#item:25655}} | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
|{{#item:20373}} | |||
|- style="background-color:#AB82FF;" | |||
| colspan="5" |Mining | |||
|- style="background-color:#AB82FF;" | |||
| colspan="3" |Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:50000}} | |||
|{{#item:1000322}} | |||
|{{#item:50137}} | |||
|{{#item:61438}} | |||
|{{#item:480486}} | |||
|- | |||
|{{#item:25730}} | |||
|{{#item:50033}} | |||
|{{#item:50138}} | |||
|{{#item:480316}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:25731}} | |||
|{{#item:25728}} | |||
|{{#item:50139}} | |||
|{{#item:480315}} | |||
|- | |||
|{{#item:985}} | |||
|{{#item:25729}} | |||
|{{#item:25655}} | |||
| rowspan="2" | | |||
|- | |||
| colspan="2" | | |||
|{{#item:5911}} | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ | ||