16,089
edits
(→Amanda) |
|||
| Line 197: | Line 197: | ||
{| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;" | {| class="wikitable " style="width: 100%;text-align:center;" | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan=" | | colspan="5" |Costume Rewards ~ | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| | | colspan="3" |Category 1 | ||
|Category 2 | |||
|Category 3 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{#item:20325}} | |{{#item:20325}} | ||
|{{#item:31038}} | |{{#item:31038}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61716}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61586}} | ||
|{{#item: | |{{#item:410248}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:20326}} | |{{#item:20326}} | ||
|{{#item:31516}} | |{{#item:31516}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61777}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61439}} | ||
|{{#item: | |{{#item:480336}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:20327}} | |{{#item:20327}} | ||
|{{#item:31519}} | |{{#item:31519}} | ||
|{{#item: | |{{#item:440001}} | ||
|{{#item: | |{{#item:31854}} | ||
|{{#item: | |{{#item:480438}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:31804}} | |{{#item:31804}} | ||
|{{#item:31520}} | |{{#item:31520}} | ||
|{{#item:31789}} | |{{#item:31789}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61749}} | ||
|{{#item:480126}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:19466}} | |{{#item:19466}} | ||
|{{#item:31524}} | |{{#item:31524}} | ||
|{{#item: | |{{#item:420108}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61540}} | ||
|{{#item: | |{{#item:90232}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | |{{#item:31504}} | ||
|{{#item:31580}} | |{{#item:31580}} | ||
|{{#item: | |{{#item:31501}} | ||
|{{#item: | |{{#item:420218}} | ||
|{{#item: | |{{#item:90406}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:61916}} | |{{#item:61916}} | ||
|{{#item: | |{{#item:31402}} | ||
|{{#item: | |{{#item:31801}} | ||
|{{#item: | |{{#item:420241}} | ||
|{{#item:420234}} | |{{#item:420234}} | ||
|- | |- | ||
| | |{{#item:400168}} | ||
|{{#item:61912}} | |{{#item:61912}} | ||
|{{#item:61968}} | |||
|{{#item: | |{{#item:420325}} | ||
|{{#item: | |{{#item:480377}} | ||
|{{#item: | |||
|- | |- | ||
| | |{{#item:31528}} | ||
|{{#item:31368}} | |{{#item:31368}} | ||
| | |{{#item:62243}} | ||
|{{#item:420264}} | |||
|{{#item:90383}} | |{{#item:90383}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:31306}} | |||
|{{#item:400271}} | |{{#item:400271}} | ||
|{{#item:20471}} | |||
|{{#item:420033}} | |||
|{{#item:61056}} | |||
|- | |||
|{{#item:31255}} | |||
|{{#item:61752}} | |||
|{{#item:420237}} | |||
|{{#item:420345}} | |||
|{{#item:61069}} | |{{#item:61069}} | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable " style="width: 50%;text-align:center;" | {| class="wikitable " style="width: 50%;text-align:center;" | ||