16,089
edits
| Line 340: | Line 340: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 50%;text-align:center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 50%;text-align:center;" | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan=" | | colspan="4" |Random Eggs | ||
| | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan=" | | colspan="4" |{{#item:41230}} | ||
| | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
|Common | |Common | ||
|Uncommon | |Uncommon | ||
|Rare | |Rare | ||
|Recolors | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{#item:61444}} | |{{#item:61444}} | ||
| | |{{#item:61116}} | ||
|{{#item:90252}} | |{{#item:90252}} | ||
|{{#item:60600}} | |||
|{{#item:61250}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:61296}} | |{{#item:61296}} | ||
|{{#item: | |{{#item:61114}} | ||
|{{#item:90256}} | |{{#item:90256}} | ||
|{{#item:60601}} | |||
|{{#item:61251}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:61731}} | |{{#item:61731}} | ||
|{{#item:61105}} | |||
|{{#item:90257}} | |||
|{{#item:60602}} | |||
|{{#item:61249}} | |||
|- | |||
|{{#item:61753}} | |||
|{{#item:60596}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|{{#item:60598}} | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | | ||
|{{#item:61248}} | |||
|{{#item:60599}} | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |||
| rowspan="4" | | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan=" | | colspan="5" | | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | | ||
| | | | ||
| | |{{#item:90258}} | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |{{#item: | | rowspan="2" | | ||
| | |{{#item:90263}} | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{#item: | |{{#item:90264}} | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||