Summer Event: Difference between revisions

Line 340: Line 340:
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 50%;text-align:center;"  
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 50%;text-align:center;"  
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |Random Eggs
| colspan="4" |Random Eggs
|
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |{{#item:41230}}
| colspan="4" |{{#item:41230}}
|
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|Common
|Common
|Uncommon
|Uncommon
|Rare
|Rare
|Recolors
|
|-
|-
|{{#item:61444}}
|{{#item:61444}}
|
|{{#item:61116}}
|{{#item:90252}}
|{{#item:90252}}
|{{#item:60600}}
|{{#item:61250}}
|-
|-
|{{#item:61296}}
|{{#item:61296}}
|{{#item:61116}}
|{{#item:61114}}
|{{#item:90256}}
|{{#item:90256}}
|{{#item:60601}}
|{{#item:61251}}
|-
|-
|{{#item:61731}}
|{{#item:61731}}
|{{#item:61105}}
|{{#item:90257}}
|{{#item:60602}}
|{{#item:61249}}
|-
|{{#item:61753}}
|{{#item:60596}}
| rowspan="6" |
|{{#item:60598}}
|
|
| rowspan="2" |{{#item:90257}}
|-
|-
|{{#item:61753}}
|
|{{#item:61248}}
|{{#item:60599}}
|
|
|-
|-
|
| rowspan="4" |
|
|
|
|
|{{#item:90258}}
|-
|-
|
|
|
|
|{{#item:90263}}
|
|-
|-
|
|
|{{#item:61114}}
|
| rowspan="2" |{{#item:90264}}
|
|-
|-
|
|
|{{#item:61105}}
|
|
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|- style="background-color:#E1C7C1;"
| colspan="3" |{{#item:41225}}
| colspan="5" |
|-
|-
|{{#item:60596}}
|
|{{#item:60598}}
|
|{{#item:60600}}
|{{#item:90258}}
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |{{#item:60597}}
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |{{#item:60599}}
| rowspan="2" |
|{{#item:60601}}
|{{#item:90263}}
|
|
|-
|-
|{{#item:60602}}
|{{#item:90264}}
|- style="background-color:#E1C7C1;"
|
| colspan="3" |{{#item:41227}}
|
|-
|-
|{{#item:61248}}
|
| colspan="2" |{{#item:61250}}
|
|
|
|
|-
|-
|{{#item:61249}}
|
| colspan="2" |{{#item:61251}}
|
|
|
|
|}
|}