37
edits
| Line 146: | Line 146: | ||
| style="text-align:center;" | ~15 | | style="text-align:center;" | ~15 | ||
| Only if you don’t use a {{#item:4198}}. | | Only if you don’t use a {{#item:4198}}. | ||
|- | |||
| Siege's {{#item:717}} | |||
| style="text-align:center;" | ~300 | |||
|- | |||
| Siege's {{#item:523}} | |||
| style="text-align:center;" | ~30 | |||
|- | |- | ||
| Siege's {{#item:12118}} | | Siege's {{#item:12118}} | ||
edits