Chisa's Battleground Arch Bishop Guide: Difference between revisions

Line 146: Line 146:
| style="text-align:center;" | ~15
| style="text-align:center;" | ~15
| Only if you don’t use a {{#item:4198}}.
| Only if you don’t use a {{#item:4198}}.
|-
| Siege's {{#item:717}}
| style="text-align:center;" | ~300
|-
| Siege's {{#item:523}}
| style="text-align:center;" | ~30
|-
|-
| Siege's {{#item:12118}}
| Siege's {{#item:12118}}
37

edits