5,083
edits
(Created page with "|- style="background-color:#E0FFFF;" | Common || Uncommon || Rare |- | {{#item:40195}} || rowspan="2" | {{#item:62569}} || rowspan="3" | {{#item:90005}} |- | {{#item:40297}} |- | {{#item:40332}} || rowspan="2" | {{#item:60830}} |- | {{#item:19999}} || rowspan="3" | {{#item:90006}} |- | {{#item:19698}} || {{#item:19826}} |- | {{#item:19699}} || rowspan="2" | {{#item:20269}} |- | {{#item:19985}} || rowspan="3" | {{#item:90007}} |- | {{#item:20099}} || rowspan="2" | {{#...") |
(Updating to match new version of source page) |
||
| Line 336: | Line 336: | ||
| {{#item:31162}} | | {{#item:31162}} | ||
|} | |} | ||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41214}} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:61143}} || rowspan="2" | {{#item:61028}} || rowspan="3" | {{#item:90218}} | |||
|- | |||
| {{#item:61144}} | |||
|- | |||
| {{#item:61154}} || rowspan="2" | {{#item:61034}} | |||
|- | |||
| {{#item:61156}} || rowspan="3" | {{#item:90248}} | |||
|- | |||
| {{#item:61135}} || {{#item:61078}} | |||
|- | |||
| {{#item:61138}} || rowspan="2" | {{#item:61086}} | |||
|- | |||
| {{#item:60898}} || rowspan="3" | {{#item:90267}} | |||
|- | |||
| {{#item:63002}} || rowspan="2" | {{#item:61068}} | |||
|- | |||
| {{#item:63085}} | |||
|} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41215}} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:60641}} || rowspan="2" | {{#item:60994}} || rowspan="3" | {{#item:60639}} | |||
|- | |||
| {{#item:60649}} | |||
|- | |||
| {{#item:60657}} || rowspan="2" | {{#item:60978}} | |||
|- | |||
| {{#item:40386}} || rowspan="3" | {{#item:60737}} | |||
|- | |||
| {{#item:61252}} || {{#item:60997}} | |||
|- | |||
| {{#item:63100}} || rowspan="2" | {{#item:60945}} | |||
|- | |||
| {{#item:63156}} || rowspan="3" | {{#item:60810}} | |||
|- | |||
| {{#item:60861}} || rowspan="2" | {{#item:60962}} | |||
|- | |||
| {{#item:60954}} | |||
|} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41033}} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:31943}} || rowspan="2" | {{#item:31329}} || rowspan="3" | {{#item:90011}} | |||
|- | |||
| {{#item:60592}} | |||
|- | |||
| {{#item:60699}} || rowspan="2" | {{#item:61058}} | |||
|- | |||
| {{#item:60825}} || rowspan="3" | {{#item:90012}} | |||
|- | |||
| {{#item:62929}} || {{#item:63772}} | |||
|- | |||
| {{#item:436010}} || rowspan="2" | {{#item:63773}} | |||
|- | |||
| {{#item:31158}} || rowspan="3" | {{#item:90013}} | |||
|- | |||
| {{#item:20113}} || rowspan="2" | {{#item:63770}} | |||
|- | |||
| {{#item:61240}} | |||
|} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41038}} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:61258}} || rowspan="2" | {{#item:60414}} || rowspan="3" | {{#item:60630}} | |||
|- | |||
| {{#item:61108}} | |||
|- | |||
| {{#item:61117}} || rowspan="2" | {{#item:60910}} | |||
|- | |||
| {{#item:61180}} || rowspan="3" | {{#item:60913}} | |||
|- | |||
| {{#item:61182}} || {{#item:63260}} | |||
|- | |||
| {{#item:61245}} || rowspan="2" | {{#item:63258}} | |||
|- | |||
| {{#item:61265}} || rowspan="3" | {{#item:60894}} | |||
|- | |||
| {{#item:62927}} || rowspan="2" | {{#item:63274}} | |||
|- | |||
| {{#item:63259}} | |||
|} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41039}} | |||
</div> | |||
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr"> | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:61405}} || rowspan="2" | {{#item:60482}} || rowspan="3" | {{#item:90240}} | |||
|- | |||
| {{#item:31771}} | |||
|- | |||
| {{#item:40058}} || rowspan="2" | {{#item:60926}} | |||
|- | |||
| {{#item:62516}} || rowspan="3" | {{#item:90261}} | |||
|- | |||
| {{#item:63025}} || {{#item:61005}} | |||
|- | |||
| {{#item:61210}} || rowspan="2" | {{#item:63101}} | |||
|- | |||
| {{#item:62027}} || rowspan="3" | {{#item:90280}} | |||
|- | |||
| {{#item:62928}} || rowspan="2" | {{#item:63396}} | |||
|- | |||
| {{#item:63306}} | |||
|} | |||
</div> | |||
edits