Amicitia1: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Schuuuubiiii (talk | contribs) (→fix) |
Schuuuubiiii (talk | contribs) m (→fix) |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
| | | | ||
| 17m | | 17m | ||
|- | |||
| | |||
|- | |- | ||
| amicitia1 | | amicitia1 | ||
Revision as of 08:49, 16 March 2025
Amicitia Dungeon 1
| Name | Time | Zeny | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| amicitia1 | 30min | no | ||||||||||||
| amicitia1 | 30min | yes | 327 | 63 | 303 | 36 | 231 | 17m | ||||||
| amicitia1 | 60min | no | ||||||||||||
| amicitia1 | 60min | yes | 654 | 126 | 606 | 72 | 462 | 33,9m |