User:Stasi: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
|{{#item:20445}} | |{{#item:20445}} | ||
|{{#item:410099}} | |{{#item:410099}} | ||
|} | |||
{|class="wikitable" style="width: 80%;" | |||
|- style="background-color:#C9DCFC;text-align:center;" | |||
| colspan="4" |Tanini Egg v1 | |||
|- | |||
|{{#item:31101}} | |||
|{{#item:31102}} | |||
|{{#item:31103}} | |||
|{{#item:31104}} | |||
|} | |} | ||
Revision as of 08:37, 22 August 2023
| Halloween Egg v1 | ||
| Common | Uncommon | Rare |
| Halloween Egg v2 | ||
| Common | Uncommon | Rare |
| Tanini Egg v1 | |||