Pet System: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 583: | Line 583: | ||
|Description | |Description | ||
|Pet Accessory | |Pet Accessory | ||
|- | |||
| | |||
|Evolved Copo | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{#mob:1040 |Golem}} | | {{#mob:1040 |Golem}} |
Line 583: | Line 583: | ||
|Description | |Description | ||
|Pet Accessory | |Pet Accessory | ||
|- | |||
| | |||
|Evolved Copo | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{#mob:1040 |Golem}} | | {{#mob:1040 |Golem}} |