893
edits
(→Runes) |
|||
| Line 700: | Line 700: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | {| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | ||
|- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | |- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | ||
| colspan="2" | | | colspan="2" | '''E17''' | ||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | ||
| Rune name || Activation cost | | Rune name || Activation cost | ||
|- | |- | ||
| '''Spell Addict''' || 5 x {{#item:300114}} <br> 5 x {{#item:300115}} <br> 1 x {{#item:1001407}} <br> 1 x {{#item:1001404}} <br> 850 x {{#item:1000103}} | | '''Spell Addict''' || 5 x {{#item:300114}} <br> 5 x {{#item:300115}} <br> 1 x {{#item:1001407}} <br> 1 x {{#item:1001404}} <br> 850 x {{#item:1000103}} | ||
| Line 769: | Line 765: | ||
|- | |- | ||
| '''Hot Red Pepper''' || 1 x {{#item:300079}} <br> 5 x {{#item:300081}} <br> 3 x {{#item:300082}} <br> 1 x {{#item:1001399}} <br> 1 x {{#item:1001389}} <br> 350 x {{#item:7507}} <br> 1250 x {{#item:1000103}} | | '''Hot Red Pepper''' || 1 x {{#item:300079}} <br> 5 x {{#item:300081}} <br> 3 x {{#item:300082}} <br> 1 x {{#item:1001399}} <br> 1 x {{#item:1001389}} <br> 350 x {{#item:7507}} <br> 1250 x {{#item:1000103}} | ||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | |||
| | |- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | ||
| colspan="2" | '''E18''' | |||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |||
| Rune name || Activation cost | |||
|- | |- | ||
| '''Adulter Fides Rhythm''' || 750 x {{#item:1000405}} <br> 1 x {{#item:1001525}} <br> 1 x {{#item:1001522}} <br> 1 x {{#item:1001524}} <br> 1 x {{#item:1001523}} | | '''Adulter Fides Rhythm''' || 750 x {{#item:1000405}} <br> 1 x {{#item:1001525}} <br> 1 x {{#item:1001522}} <br> 1 x {{#item:1001524}} <br> 1 x {{#item:1001523}} | ||
| Line 811: | Line 810: | ||
|- | |- | ||
| '''Adulter Fides Fist''' || 750 x {{#item:1000405}} <br> 1 x {{#item:1001520}} <br> 1 x {{#item:1001509}} <br> 1 x {{#item:1001510}} <br> 1 x {{#item:1001519}} | | '''Adulter Fides Fist''' || 750 x {{#item:1000405}} <br> 1 x {{#item:1001520}} <br> 1 x {{#item:1001509}} <br> 1 x {{#item:1001510}} <br> 1 x {{#item:1001519}} | ||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | |||
| | |- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | ||
| colspan="2" | '''E19''' | |||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |||
| Rune name || Activation cost | |||
|- | |- | ||
| '''Snowflower Armor A''' || 650 x {{#item:1000608}} <br> 1 x {{#item:1001689}} <br> 1 x {{#item:1001690}} <br> 1 x {{#item:1001691}} <br> 1 x {{#item:1001692}} <br> 1 x {{#item:1001693}} | | '''Snowflower Armor A''' || 650 x {{#item:1000608}} <br> 1 x {{#item:1001689}} <br> 1 x {{#item:1001690}} <br> 1 x {{#item:1001691}} <br> 1 x {{#item:1001692}} <br> 1 x {{#item:1001693}} | ||
| Line 849: | Line 851: | ||
|- | |- | ||
| '''Transformation''' || 750 x {{#item:1000608}} <br> 1 x {{#item:300379}} <br> 3 x {{#item:300380}} <br> 3 x {{#item:300369}} <br> 3 x {{#item:300370}} <br> 200 x {{#item:1000823}} <br> 100 x {{#item:1000707}} <br> 250 x {{#item:1000822}} | | '''Transformation''' || 750 x {{#item:1000608}} <br> 1 x {{#item:300379}} <br> 3 x {{#item:300380}} <br> 3 x {{#item:300369}} <br> 3 x {{#item:300370}} <br> 200 x {{#item:1000823}} <br> 100 x {{#item:1000707}} <br> 250 x {{#item:1000822}} | ||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | |||
|- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | |||
| colspan="2" | '''E20''' | |||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |||
| Rune name || Activation cost | |||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | |||
|- | |- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | ||
| colspan="2" | '''E21''' | |||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |||
| Rune name || Activation cost | |||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | |||
|- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | |||
| colspan="2" | '''Ch01''' | |||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |||
| Rune name || Activation cost | |||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center;width: 50%;" | |||
|- style="background-color:#FFC125;text-align:center;" | |||
| colspan="2" | '''EVT''' | |||
|- style="background-color:#ffd700;text-align:center;" | |||
| Rune name || Activation cost | |||
|- | |- | ||
| '''Night Market BeBe''' || 100 x {{#item:919}} <br> 100 x {{#item:517}} <br> 10 x {{#item:627}} <br> 5 x {{#item:1010}} <br> 3 x {{#item:4017}} | | '''Night Market BeBe''' || 100 x {{#item:919}} <br> 100 x {{#item:517}} <br> 10 x {{#item:627}} <br> 5 x {{#item:1010}} <br> 3 x {{#item:4017}} | ||
| Line 867: | Line 893: | ||
|} | |} | ||
==<span style="color: rgb(92, 172, 238);" data-mce-style="color: #0000FF;">Cards</span>== | ==<span style="color: rgb(92, 172, 238);" data-mce-style="color: #0000FF;">Cards</span>== | ||
{{#item:1001282}} and {{#item:1001283}} are used to activate and enhance rune set. <br> | {{#item:1001282}} and {{#item:1001283}} are used to activate and enhance rune set. <br> | ||
edits