Frontier Rune Crown Enchants: Difference between revisions

Line 191: Line 191:
{| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;"
{| class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center;"
|- style="background-color:#B7CDEC;"
|- style="background-color:#B7CDEC;"
| colspan="3" |Random upgrade
| colspan="4" |Random upgrade
|Materials
|Materials
|Zeny
|Zeny
Line 201: Line 201:
| rowspan="2" |→
| rowspan="2" |→
|{{#item:312750}}
|{{#item:312750}}
|90%
| rowspan="2" |40x {{#item:1001556}} <br>
| rowspan="2" |40x {{#item:1001556}} <br>
60x {{#item:1002012}} <br>
60x {{#item:1002012}} <br>
Line 212: Line 213:
|-
|-
|{{#item:312751}}
|{{#item:312751}}
|10%
|
|
|
|
Line 221: Line 223:
| rowspan="2" |→
| rowspan="2" |→
|{{#item:312751}}
|{{#item:312751}}
|90%
| rowspan="2" |50x {{#item:1001556}} <br>
| rowspan="2" |50x {{#item:1001556}} <br>
80x {{#item:1002012}} <br>
80x {{#item:1002012}} <br>
Line 233: Line 236:
|-
|-
|{{#item:312752}}
|{{#item:312752}}
|10%
|
|
|
|
Line 239: Line 243:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |{{#item:312752}}
| rowspan="2" |{{#item:312751}}
| rowspan="2" |→
| rowspan="2" |→
|{{#item:312752}}
|{{#item:312752}}
|90%
| rowspan="2" |65x {{#item:1001556}} <br>
| rowspan="2" |65x {{#item:1001556}} <br>
100x {{#item:1002012}} <br>
100x {{#item:1002012}} <br>
Line 254: Line 259:
|-
|-
|{{#item:312753}}
|{{#item:312753}}
|10%
|
|
|
|
Line 260: Line 266:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |{{#item:312752}}
| rowspan="3" |→
|{{#item:312752}}
|10%
| rowspan="3" |85x 1001556
60x 1002015
80x 1002016
30x 1002335
| rowspan="3" |50,000,000
|
|
|
|
Line 265: Line 280:
|
|
|
|
|-
|{{#item:312753}}
|80%
|
|
|
|
Line 271: Line 289:
|
|
|-
|-
|312754
|10%
|
|
|
|
Line 276: Line 296:
|
|
|
|
|-
| rowspan="3" |{{#item:312753}}
| rowspan="3" |→
|{{#item:312753}}
|10%
| rowspan="3" |110x 1001556
80x 1002015
100x 1002016
30x 1002336
| rowspan="3" |55,000,000
|
|
|
|
Line 282: Line 312:
|
|
|-
|-
|312754
|80%
|
|
|
|
Line 287: Line 319:
|
|
|
|
|-
|312755
|10%
|
|
|
|
Line 293: Line 328:
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
Line 305: Line 341:
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
Line 327: Line 353:
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
Line 349: Line 365:
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|