Another Dimension Weapon Reform: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 5: Line 5:
|-  
|-  
|Base Item refine +10 till +20
|Base Item refine +10 till +20
| rowspan="20" | +
|
|Items you need
|Items you need
| rowspan="20" |=
|
|Result item
|Result item
|-  
|-  
|{{#item:600056}}
|{{#item:600056}}
| rowspan="19" |200x {{#item:1001996}} <br>
| rowspan="12" | +
| rowspan="12" |200x {{#item:1001996}}  
15x {{#item:1002007}} <br>
15x {{#item:1002007}} <br>
10x {{#item:1002008}} <br>
10x {{#item:1002008}} <br>
5x {{#item:1002009}} <br>
5x {{#item:1002009}} <br>
5x {{#item:1002331}}
5x {{#item:1002331}}
| rowspan="12" |=
|{{#item:600071}}
|{{#item:600071}}
|-
|-
Line 29: Line 31:
|{{#item:610084}}
|{{#item:610084}}
|{{#item:610085}}
|{{#item:610085}}
|-
|{{#item:510140}}
|{{#item:510192}}
|-
|{{#item:640051}}
|{{#item:640064}}
|-
|{{#item:540109}}
|{{#item:540110}}
|-
|{{#item:550137}}
|{{#item:550176}}
|-
|-
|{{#item:560080}}
|{{#item:560080}}
Line 62: Line 52:
|{{#item:540109}}
|{{#item:540109}}
|{{#item:540111}}
|{{#item:540111}}
|-
|{{#item:510140}}
| rowspan="7" | +
| rowspan="7" |200x {{#item:1001996}}
15x {{#item:1002007}} <br>
10x {{#item:1002008}} <br>
5x {{#item:1002009}} <br>
5x {{#item:1002331}}32
| rowspan="7" |=
|{{#item:510192}}
|-
|{{#item:640051}}
|{{#item:640064}}
|-
|{{#item:540109}}
|{{#item:540110}}
|-
|{{#item:550137}}
|{{#item:550176}}
|-
|-
|{{#item:640051}}
|{{#item:640051}}
Line 75: Line 84:
|-
|-
|Base Item refine +10 till +20
|Base Item refine +10 till +20
| rowspan="15" | +
|
|Items you need
|Items you need
| rowspan="15" |=
|
|Result item
|Result item
|-
|-
|{{#item:630059}}
|{{#item:630059}}
| rowspan="14" |10x {{#item:1001556}} <br>
| rowspan="10" | +
| rowspan="10" |10x {{#item:1001556}}  
200x {{#item:1001996}} <br>
200x {{#item:1001996}} <br>
15x {{#item:1002007}} <br>
15x {{#item:1002007}} <br>
Line 87: Line 97:
5x {{#item:1002009}} <br>
5x {{#item:1002009}} <br>
10x {{#item:1002331}}
10x {{#item:1002331}}
| rowspan="10" |=
|{{#item:630060}}
|{{#item:630060}}
|-
|-
Line 97: Line 108:
|{{#item:500119}}
|{{#item:500119}}
|{{#item:500120}}
|{{#item:500120}}
|-
|{{#item:640051}}
|{{#item:640067}}
|-
|{{#item:540109}}
|{{#item:540114}}
|-
|-
|{{#item:810048}}
|{{#item:810048}}
Line 118: Line 123:
|{{#item:540109}}
|{{#item:540109}}
|{{#item:540119}}
|{{#item:540119}}
|-
|{{#item:590081}}
|{{#item:590112}}
|-
|{{#item:640051}}
| rowspan="4" | +
| rowspan="4" |10x {{#item:1001556}}
200x {{#item:1001996}} <br>
15x {{#item:1002007}} <br>
10x {{#item:1002008}} <br>
5x {{#item:1002009}} <br>
10x {{#item:1002331}} 32
| rowspan="4" |=
|{{#item:640067}}
|-
|{{#item:540109}}
|{{#item:540114}}
|-
|-
|{{#item:570086}}
|{{#item:570086}}
Line 124: Line 146:
|{{#item:580086}}
|{{#item:580086}}
|{{#item:580090}}
|{{#item:580090}}
|-
|{{#item:590081}}
|{{#item:590112}}
|}
|}