5,261
edits
(Importing a new version from external source) |
(Importing a new version from external source) |
||
| Line 50: | Line 50: | ||
|275 | |275 | ||
|27,228,000 | |27,228,000 | ||
|Demi-Human, Large, Neutral 2 | |||
|- | |||
|{{#mob:22439}} | |||
|275 | |||
|54,890,000 | |||
|Demi-Human, Large, Neutral 2 | |Demi-Human, Large, Neutral 2 | ||
|- | |- | ||
| Line 57: | Line 62: | ||
|Fish, Large, Water 3 | |Fish, Large, Water 3 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits