Translations:Unknown Blue Hole/2/en: Difference between revisions

Importing a new version from external source
(Importing a new version from external source)
(Importing a new version from external source)
 
Line 50: Line 50:
|275
|275
|27,228,000
|27,228,000
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|-
|{{#mob:22439}}
|275
|54,890,000
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|-
|-
Line 57: Line 62:
|Fish, Large, Water 3
|Fish, Large, Water 3
|-
|-
|{{#mob:22439}}
|275
|54,890,000
|Demi-Human, Large, Neutral 2
|}
|}
5,261

edits