16,501
edits
| Line 330: | Line 330: | ||
|- style="background-color:#C1FFC1;" | |- style="background-color:#C1FFC1;" | ||
|Costs: | |Costs: | ||
| colspan=" | | colspan="6" |2nd Slot Perfect Enchant | ||
|- style="background-color:#C1FFC1;" | |- style="background-color:#C1FFC1;" | ||
| | |70x {{#item:1001972}}, | ||
40x {{#item:1001996}}, <br> | |||
45x {{#item:1001998}}, <br> | |||
5,000,000 zeny | |||
| | |<small>313903</small> | ||
| | <small>313903</small> | ||
| | |<small>313909</small> | ||
| | <small>313909</small> | ||
| | |<small>313915</small> | ||
<small>313915</small> | |||
|<small>313921</small> | |||
<small>313921</small> | |||
|<small>313927</small> | |||
<small>313927</small> | |||
|<small>313933</small> | |||
<small>313933</small> | |||
|} | |} | ||
| Line 349: | Line 356: | ||
| colspan= 3 style="width: 45%" | Enchant || style="width: 45%" | Materials || style="width: 5%" | Zeny || style="width: 5%" | Chance | | colspan= 3 style="width: 45%" | Enchant || style="width: 45%" | Materials || style="width: 5%" | Zeny || style="width: 5%" | Chance | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313903</small> | ||
| → | | → | ||
| | |<small>313904</small> | ||
| | | | ||
12x {{#item:1002007}} <br> | 12x {{#item:1002007}} <br> | ||
10x {{#item:1002008}} <br> | 10x {{#item:1002008}} <br>10x 1002009 | ||
6x {{#item: | 8x 1002010<br> | ||
| | 15x {{#item:1002013}} | ||
6x {{#item:1002016}} | |||
| 7,500,000 || 10% | |||
|- | |- | ||
| | |<small>313904</small> | ||
| → | | → | ||
| | |<small>313905</small> | ||
| | | | ||
14x {{#item:1002007}} <br> | 14x {{#item:1002007}} <br> | ||
| Line 369: | Line 379: | ||
| 10,000,000 || 10% | | 10,000,000 || 10% | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313905</small> | ||
| → | | → | ||
| | |<small>313906</small> | ||
| | | | ||
16x {{#item:1002007}} <br> | 16x {{#item:1002007}} <br> | ||
| Line 379: | Line 389: | ||
| 17,500,000 || 10% | | 17,500,000 || 10% | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313906</small> | ||
| → | | → | ||
| | |<small>313907</small> | ||
| | | | ||
18x {{#item:1002007}} <br> | 18x {{#item:1002007}} <br> | ||
| Line 389: | Line 399: | ||
| 27,500,000 || 10% | | 27,500,000 || 10% | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313907</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313908</small> | ||
| | | | ||
150x {{#item:1002007}} <br> | 150x {{#item:1002007}} <br> | ||
| Line 415: | Line 425: | ||
|Special | |Special | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313903</small> | ||
|→ | |||
|<small>313904</small> | |||
|→ | |||
|<small>313905</small> | |||
|→ | |||
|<small>313906</small> | |||
|→ | |||
|<small>313907</small> | |||
|→ | |||
|<small>313908</small> | |||
|- | |||
|<small>313909</small> | |||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313910</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313911</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313912</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313913</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313914</small> | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313915</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313916</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313917</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313918</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313919</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313920</small> | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313921</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313922</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313923</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313924</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313925</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313926</small> | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313927</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313928</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313929</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313930</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313931</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313932</small> | ||
|- | |- | ||
| | |<small>313933</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313934</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313935</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313936</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313937</small> | ||
|→ | |→ | ||
| | |<small>313938</small> | ||
|} | |} | ||