Fashion Paradise: Difference between revisions

Line 358: Line 358:
|+ Halloween Costumes
|+ Halloween Costumes
|- style="background-color: #FFBE87"
|- style="background-color: #FFBE87"
| colspan="4" | Spuky <br> <span style="background:#ff0000"> On vacation until halloween </span> <br> [[File:spukyhallo.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|62|389}}
| colspan="4" | Spuky <br> [[File:spukyhallo.png]] <br> {{#navi:muh_mark_in|62|389}}
|- style="background-color: #FF8A17"
|- style="background-color: #FF8A17"
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}
| colspan="4" | Each costumes costs 150x {{#item:25655}}
Line 398: Line 398:
|-
|-
| {{#item:20394}} || {{#item:19907}} || {{#item:20300}} || {{#item:20389}}
| {{#item:20394}} || {{#item:19907}} || {{#item:20300}} || {{#item:20389}}
|- style="background-color: #ED7009"
| colspan="4" | 2024
|-
| {{#item:61380}} || {{#item:31726}} || {{#item:31952}} || {{#item:420057}}
|-
| {{#item:480282}} || {{#item:61888}} || {{#item:410226}} || {{#item:60410}}
|-
| {{#item:420293}} || {{#item:61225}} || {{#item:61226}} || {{#item:62410}}
|-
| {{#item:62233}} || {{#item:61134}} || {{#item:410276}} || {{#item:62160}}
|-
| {{#item:410059}} || {{#item:61294}} || {{#item:410278}} || {{#item:420171}}
|}
|}


817

edits