816
edits
(→Set Eggs: Added Alucard Egg) |
(→Seasonal Eggs: Added Scary Egg) |
||
| Line 952: | Line 952: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:60527}} | |{{#item:60527}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41268}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62759}} | |||
|{{#item:62311}} | |||
|{{#item:20597}} | |||
|- | |||
|{{#item:19289}} | |||
|{{#item:60432}} | |||
|{{#item:90067}} | |||
|- | |||
|{{#item:19538}} | |||
|{{#item:60517}} | |||
|{{#item:480288}} | |||
|- | |||
|{{#item:19558}} | |||
|{{#item:60838}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:62822}} | |||
|{{#item:62600}} | |||
|- | |||
|{{#item:62810}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:62811}} | |||
|- | |||
|{{#item:31380}} | |||
|- | |||
|{{#item:15954}} | |||
|} | |} | ||
edits