Events: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 292: Line 292:
! Winners !! Rewards
! Winners !! Rewards
|-
|-
|1st place || Muh Coins
|1st place || 50 Muh Coins
|-
|-
|2nd place ||  Muh Coins
|Players alive (every 5 seconds) || 1 Muh Coin
|-
|3rd place ||  Muh Coins
|-
|Players alive (every || Muh Coins
|}
|}
</translate>
</translate>