816
edits
(→Monthly Eggs: Added August, September & October Egg) |
(→Set Eggs: Added Toothless Set Egg) |
||
| Line 951: | Line 951: | ||
|{{#item:61220}} | |{{#item:61220}} | ||
|{{#item:61221}} | |{{#item:61221}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41055}} | |||
|- | |||
| {{#item:480595}} | |||
| {{#item:480596}} | |||
| {{#item:400913}} | |||
|- | |||
| {{#item:400914}} | |||
| {{#item:410440}} | |||
| {{#item:1002240}} | |||
|- | |||
| colspan= "3" | {{#item:1002239}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits