817
edits
(→Ero: Added Summer and Food Egg) |
(→Ero: Added July Egg) |
||
| Line 635: | Line 635: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:400596}} | | {{#item:400596}} | ||
|} | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41043}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:31916}} || rowspan="2" | {{#item:40026}} || rowspan="3" | {{#item:90020}} | |||
|- | |||
| {{#item:20192}} | |||
|- | |||
| {{#item:19995}} || rowspan="2" | {{#item:61368}} | |||
|- | |||
| {{#item:62095}} || rowspan="3" | {{#item:90021}} | |||
|- | |||
| {{#item:62096}} || {{#item:20339}} | |||
|- | |||
| {{#item:62097}} || rowspan="2" | {{#item:63047}} | |||
|- | |||
| {{#item:62098}} || rowspan="3" | {{#item:90022}} | |||
|- | |||
| {{#item:62867}} || rowspan="2" | {{#item:63165}} | |||
|- | |||
| {{#item:62813}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits