16,089
edits
| Line 342: | Line 342: | ||
| colspan="5" |Random Eggs | | colspan="5" |Random Eggs | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan="5" | | | colspan="5" |41050 | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
|Common | |Common | ||
| Line 395: | Line 395: | ||
|{{#item:61760}} | |{{#item:61760}} | ||
|- style="background-color:#E1C7C1;" | |- style="background-color:#E1C7C1;" | ||
| colspan="5" | | | colspan="5" |41051 | ||
|- | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
| colspan="2" |Recolors | |||
|- | |- | ||
|{{#item:63782}} | |{{#item:63782}} | ||