Donation Shop: Difference between revisions

→‎Set Eggs: Added Panther, Qiqi, and Saya Set Eggs
(→‎Seasonal Eggs: Added Pride Egg)
(→‎Set Eggs: Added Panther, Qiqi, and Saya Set Eggs)
Line 663: Line 663:
<!--T:8-->
<!--T:8-->
===Set Eggs===
===Set Eggs===
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;"  
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;"  
|- style="background-color:#E0FFFF;"
|- style="background-color:#E0FFFF;"
Line 670: Line 671:
|{{#item:61175}}
|{{#item:61175}}
|{{#item:61176}}
|{{#item:61176}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41212}}
| colspan="3" |{{#item:41212}}
Line 675: Line 677:
|{{#item:61046}}
|{{#item:61046}}
| colspan="2" |{{#item:61047}}
| colspan="2" |{{#item:61047}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41197}}
| colspan="3" |{{#item:41197}}
Line 681: Line 684:
|{{#item:61277}}
|{{#item:61277}}
|{{#item:61278}}
|{{#item:61278}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41229}}
| colspan="3" |{{#item:41229}}
Line 687: Line 691:
|{{#item:61123}}
|{{#item:61123}}
|{{#item:61124}}
|{{#item:61124}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:9948}}
| colspan="3" |{{#item:9948}}
Line 693: Line 698:
|{{#item:420011}}
|{{#item:420011}}
|{{#item:480086}}
|{{#item:480086}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41024}}
| colspan="3" |{{#item:41024}}
Line 698: Line 704:
|{{#item:62684}}
|{{#item:62684}}
| colspan="2" |{{#item:90459}}
| colspan="2" |{{#item:90459}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41052}}
|-
|{{#item:61188}}
|{{#item:61189}}
|{{#item:61190}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41053}}
|-
|{{#item:61206}}
|{{#item:61207}}
|{{#item:61208}}
|- style="background-color:#E0FFFF;"
| colspan="3" |{{#item:41054}}
|-
|{{#item:61219}}
|{{#item:61220}}
|{{#item:61221}}
|}
|}
</translate>
</translate>
817

edits