817
edits
(→Seasonal Eggs: Added Pride Egg) |
|||
| Line 579: | Line 579: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:63085}} | |{{#item:63085}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41049}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:31527}} | |||
|{{#item:63392}} | |||
|{{#item:63762}} | |||
|- | |||
|{{#item:20010}} | |||
|{{#item:63332}} | |||
|{{#item:63356}} | |||
|- | |||
|{{#item:19650}} | |||
|{{#item:63602}} | |||
|{{#item:420383}} | |||
|- | |||
|{{#item:62057}} | |||
|{{#item:63594}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:62148}} | |||
|{{#item:63490}} | |||
|- | |||
|{{#item:31725}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:400466}} | |||
|- | |||
|{{#item:19676}} | |||
|- | |||
|{{#item:62276}} | |||
|} | |} | ||
===Others=== | ===Others=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
edits