16,089
edits
| Line 219: | Line 219: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:480416}} | | {{#item:480416}} | ||
|- | |||
|480495 | |||
| rowspan="2" |3→2→1 | |||
| rowspan="2" |No Grade | |||
| rowspan="2" |0 | |||
| rowspan="2" |allowed | |||
| rowspan="2" |No Reset | |||
|- | |||
|480496 | |||
|} | |} | ||
===Perfect Enchant Slot 1=== | ===Perfect Enchant Slot 1=== | ||
| Line 362: | Line 371: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:470261}} | | {{#item:470261}} | ||
|- | |||
|470303 | |||
| rowspan="2" |3→2→1 | |||
| rowspan="2" |No Grade | |||
| rowspan="2" |0 | |||
| rowspan="2" |allowed | |||
| rowspan="2" |No Reset | |||
|- | |||
|470304 | |||
|} | |} | ||
===Perfect Enchant Slot 1=== | ===Perfect Enchant Slot 1=== | ||
| Line 520: | Line 538: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:490510}} | |{{#item:490510}} | ||
|- | |||
|490620 | |||
| rowspan="4" |3→2→1 | |||
| rowspan="4" |No Grade | |||
| rowspan="4" |0 | |||
| rowspan="4" |allowed | |||
| rowspan="4" |No Reset | |||
|- | |||
|490621 | |||
|- | |||
|490622 | |||
|- | |||
|490623 | |||
|} | |} | ||
===Perfect Enchant Slot 1=== | ===Perfect Enchant Slot 1=== | ||