Summer Event: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
|Recipe | |Recipe | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |Part 1 | |||
|- | |||
|90197 | |||
| | | | ||
|- | |||
|90198 | |||
| | |||
|- | |||
|61192 | |||
| | |||
|- | |||
|61194 | |||
| | |||
|- | |||
|61215 | |||
| | |||
|- | |||
|61217 | |||
| | |||
|- | |||
|61191 | |||
| | |||
|- | |||
|61126 | |||
| | |||
|- | |||
|61151 | |||
| | |||
|- | |||
|61153 | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="2" |Part 2 | |||
|- | |||
|90200 | |||
| | |||
|- | |||
|61172 | |||
| | |||
|- | |||
|61173 | |||
| | |||
|- | |||
|61095 | |||
| | |||
|- | |||
|61118 | |||
| | |||
|- | |||
|61241 | |||
| | |||
|- | |||
|61252 | |||
| | |||
|- | |||
|61159 | |||
| | |||
|- | |||
|61164 | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="2" |Part 3 | |||
|- | |||
|90201 | |||
| | |||
|- | |||
|90202 | |||
| | |||
|- | |||
|61170 | |||
| | |||
|- | |||
|61187 | |||
| | |||
|- | |||
|61127 | |||
| | |||
|- | |||
|61145 | |||
| | |||
|- | |||
|61254 | |||
| | |||
|- | |||
|61273 | |||
| | |||
|- | |||
|61111 | |||
| | |||
|- | |||
|61115 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
Revision as of 20:31, 20 April 2024
Crafting Costumes
| Item | Recipe |
| Part 1 | |
| 90197 | |
| 90198 | |
| 61192 | |
| 61194 | |
| 61215 | |
| 61217 | |
| 61191 | |
| 61126 | |
| 61151 | |
| 61153 | |
| Part 2 | |
| 90200 | |
| 61172 | |
| 61173 | |
| 61095 | |
| 61118 | |
| 61241 | |
| 61252 | |
| 61159 | |
| 61164 | |
| Part 3 | |
| 90201 | |
| 90202 | |
| 61170 | |
| 61187 | |
| 61127 | |
| 61145 | |
| 61254 | |
| 61273 | |
| 61111 | |
| 61115 | |