816
edits
(→Ero: Added Thanksgiving Box) |
(→Ero: Added XMAS & December Egg) |
||
| Line 655: | Line 655: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:400414}} | |{{#item:400414}} | ||
|} | |||
<!--XMAS Egg--> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41270}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
|{{#item:19686}} || rowspan="2" | {{#item:62622}} || rowspan="3" | {{#item:20571}} | |||
|- | |||
|{{#item:20143}} | |||
|- | |||
|{{#item:31823}} || rowspan="2" | {{#item:62558}} | |||
|- | |||
|{{#item:31902}} || rowspan="3" | {{#item:480487}} | |||
|- | |||
|{{#item:61549}} || {{#item:62875}} | |||
|- | |||
|{{#item:62850}} || rowspan="2" | {{#item:63449}} | |||
|- | |||
|{{#item:62936}} || rowspan="3" | {{#item:480521}} | |||
|- | |||
|{{#item:62937}} || rowspan="2" | {{#item:63688}} | |||
|- | |||
|{{#item:62963}} | |||
|} | |} | ||
| Line 952: | Line 979: | ||
|- | |- | ||
| {{#item:64240}} | | {{#item:64240}} | ||
|} | |||
<!--December Egg--> | |||
{| class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="width: 80%; margin-left: auto; margin-right: auto; text-align: center;" | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41048}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:62425}} || rowspan="2" | {{#item:63884}} || rowspan="3" | {{#item:64175}} | |||
|- | |||
| {{#item:63213}} | |||
|- | |||
| {{#item:63157}} || rowspan="2" | {{#item:410430}} | |||
|- | |||
| {{#item:63174}} || rowspan="3" | {{#item:63747}} | |||
|- | |||
| {{#item:63136}} || {{#item:63886}} | |||
|- | |||
| {{#item:63109}} || rowspan="2" | {{#item:63668}} | |||
|- | |||
| {{#item:62988}} || rowspan="3" | {{#item:64259}} | |||
|- | |||
| {{#item:62989}} || rowspan="2" | {{#item:63641}} | |||
|- | |||
| {{#item:19702}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits