Wind Hawk: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Advanced Trap</u>''' | | colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Advanced Trap</u>''' | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Wind Sign</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Nature Friendly</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Hawk Rush</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Hawk Mastery</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Calamity Gale</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Hawk Boomerang</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Gale Storm</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Deep Blind Trap</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Solid Trap</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Swift Trap</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Crescive Bolt</u>''' | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="3" style="background-color:#E0EFFF;" |'''<u>Flame Trap</u>''' | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Revision as of 11:46, 11 August 2021
Skills
| Skill | Description | Level |
| Advanced Trap | ||
| Wind Sign | ||
| Nature Friendly | ||
| Hawk Rush | ||
| Hawk Mastery | ||
| Calamity Gale | ||
| Hawk Boomerang | ||
| Gale Storm | ||
| Deep Blind Trap | ||
| Solid Trap | ||
| Swift Trap | ||
| Crescive Bolt | ||
| Flame Trap | ||