5,227
edits
(Importing a new version from external source) |
(Importing a new version from external source) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{|class="wikitable mw-collapsible" style="text-align: center; width: 100%; | {|class="wikitable mw-collapsible mw-collapsed" style="text-align: center; width: 100%; | ||
| | |Entwined Equipment | ||
|Costs: | |||
150x {{#item:1001972}} <br> | |||
300,000 zeny | |||
|- | |- | ||
| | | {{#item:450440}} <br> {{#itemDesc:450440}} | ||
| | | {{#item:450441}} <br> {{#itemDesc:450441}} | ||
|- | |||
|{{#item:480545}} <br> {{#itemDesc:480545}} | |||
|{{#item:480546}} <br> {{#itemDesc:480546}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:470333}} <br> {{#itemDesc:470333}} | |{{#item:470333}} <br> {{#itemDesc:470333}} | ||
|{{#item:470334}} <br> {{#itemDesc:470334}} | |{{#item:470334}} <br> {{#itemDesc:470334}} | ||
|} | |} | ||
edits