816
edits
(→Set Eggs: Added Duck Box) |
|||
| (15 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 19: | Line 19: | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 70%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |- style="background-color:#E0FFFF;" | ||
| colspan="8" |Single Costumes | | colspan="8" | Single Costumes | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | {{#item:480243}} | ||
|{{#item: | | {{#item:90217}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480289}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480295}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480279}} | ||
|{{#item: | | {{#item:40152}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480131}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480167}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | {{#item:20607}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480093}} | ||
|{{#item: | | {{#item:480086}} | ||
|{{#item: | | {{#item:64407}} | ||
|{{#item: | | {{#item:40135}} | ||
|{{#item: | | {{#item:40132}} | ||
|{{#item: | | {{#item:420071}} | ||
|{{#item: | | {{#item:420072}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | {{#item:420011}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63716}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63717}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63718}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63720}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63721}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63722}} | ||
|{{#item: | | {{#item:63719}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | {{#item:63743}} | ||
|{{#item: | | {{#item:61025}} | ||
|{{#item: | | {{#item:410288}} | ||
|{{#item: | | {{#item:410219}} | ||
|{{#item: | | {{#item:18615}} | ||
|{{#item: | | {{#item:410095}} | ||
|{{#item: | | {{#item:410068}} | ||
|{{#item: | | {{#item:410087}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | | {{#item:400571}} | ||
|{{#item: | | {{#item:31406}} | ||
|{{#item: | | {{#item:31607}} | ||
|{{#item: | | {{#item:40083}} | ||
|{{#item: | | {{#item:31978}} | ||
|{{#item: | | {{#item:31979}} | ||
|{{#item: | | {{#item:19928}} | ||
| | | {{#item:400126}} | ||
|- | |||
| {{#item:19729}} | |||
| {{#item:19927}} | |||
| {{#item:19930}} | |||
| {{#item:19600}} | |||
| {{#item:19601}} | |||
| colspan="3" | | |||
|} | |} | ||
=New Eggs 2025= | =New Eggs 2025= | ||
==Be lucky Egg/Box== | ==Be lucky Egg/Box== | ||
===Monthly Eggs=== | ===Monthly Eggs=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | {| class="wikitable mw-collapsible" style="width: 80%; margin:auto;text-align: center;" | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 298: | Line 305: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62813}} | |{{#item:62813}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41044}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62528}} | |||
|{{#item:63419}} | |||
|{{#item:90215}} | |||
|- | |||
|{{#item:62465}} | |||
|{{#item:62548}} | |||
|{{#item:90061}} | |||
|- | |||
|{{#item:62300}} | |||
|{{#item:31639}} | |||
|{{#item:90318}} | |||
|- | |||
|{{#item:62284}} | |||
|{{#item:61422}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61551}} | |||
|{{#item:62504}} | |||
|- | |||
|{{#item:61381}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:61310}} | |||
|- | |||
|{{#item:61298}} | |||
|- | |||
|{{#item:61378}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41045}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:63801}} | |||
|{{#item:63805}} | |||
|{{#item:480222}} | |||
|- | |||
|{{#item:63818}} | |||
|{{#item:63803}} | |||
|{{#item:90465}} | |||
|- | |||
|{{#item:63816}} | |||
|{{#item:63808}} | |||
|{{#item:90464}} | |||
|- | |||
|{{#item:63815}} | |||
|{{#item:63814}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63813}} | |||
|{{#item:63817}} | |||
|- | |||
|{{#item:63809}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63807}} | |||
|- | |||
|{{#item:63802}} | |||
|- | |||
|{{#item:63780}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41046}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:40352}} | |||
|{{#item:60472}} | |||
|{{#item:20543}} | |||
|- | |||
|{{#item:20183}} | |||
|{{#item:60462}} | |||
|{{#item:20613}} | |||
|- | |||
|{{#item:40396}} | |||
|{{#item:60442}} | |||
|{{#item:480236}} | |||
|- | |||
|{{#item:40393}} | |||
|{{#item:62022}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:40390}} | |||
|{{#item:61408}} | |||
|- | |||
|{{#item:40369}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:40366}} | |||
|- | |||
|{{#item:40173}} | |||
|- | |||
|{{#item:61457}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41047}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:31170}} | |||
|{{#item:63733}} | |||
|{{#item:90118}} | |||
|- | |||
|{{#item:63417}} | |||
|{{#item:63748}} | |||
|{{#item:90466}} | |||
|- | |||
|{{#item:63418}} | |||
|{{#item:63742}} | |||
|{{#item:62877}} | |||
|- | |||
|{{#item:40311}} | |||
|{{#item:63776}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:40318}} | |||
|{{#item:62576}} | |||
|- | |||
|{{#item:40325}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:61382}} | |||
|- | |||
|{{#item:64198}} | |||
|- | |||
|{{#item:64240}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41048}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62425}} | |||
|{{#item:63884}} | |||
|{{#item:64175}} | |||
|- | |||
|{{#item:63213}} | |||
|{{#item:410430}} | |||
|{{#item:63747}} | |||
|- | |||
|{{#item:63157}} | |||
|{{#item:63886}} | |||
|{{#item:64259}} | |||
|- | |||
|{{#item:63174}} | |||
|{{#item:63668}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63136}} | |||
|{{#item:63641}} | |||
|- | |||
|{{#item:63109}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:62988}} | |||
|- | |||
|{{#item:62989}} | |||
|- | |||
|{{#item:19702}} | |||
|} | |} | ||
| Line 339: | Line 521: | ||
|{{#item:62458}} | |{{#item:62458}} | ||
|{{#item:61048}} | |{{#item:61048}} | ||
| | |{{#item:63207}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:61223}} | |{{#item:61223}} | ||
|{{#item:420162}} | |{{#item:420162}} | ||
|{{#item:480555}} | |||
|- | |- | ||
|{{#item:61761}} | |{{#item:61761}} | ||
| rowspan=" | |{{#item:63236}} | ||
| rowspan="6" | | |||
|- | |- | ||
|{{#item:62085}} | |{{#item:62085}} | ||
|{{#item:480272}} | |||
|- | |||
|{{#item:63335}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63434}} | |||
|- | |||
|{{#item:62322}} | |||
|- | |||
|{{#item:63375}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| Line 520: | Line 714: | ||
|{{#item:62349}} | |{{#item:62349}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item: | |{{#item:31618}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62273}} | |{{#item:62273}} | ||
| Line 733: | Line 927: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:400596}} | |{{#item:400596}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41264}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:63288}} | |||
|{{#item:63318}} | |||
|{{#item:90104}} | |||
|- | |||
|{{#item:63322}} | |||
|{{#item:63361}} | |||
|{{#item:90109}} | |||
|- | |||
|{{#item:63505}} | |||
|{{#item:63564}} | |||
|{{#item:20590}} | |||
|- | |||
|{{#item:63412}} | |||
|{{#item:63331}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:40350}} | |||
|{{#item:63547}} | |||
|- | |||
|{{#item:40351}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:40226}} | |||
|- | |||
|{{#item:60729}} | |||
|- | |||
|{{#item:63466}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41265}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:440018}} | |||
|{{#item:62802}} | |||
|{{#item:63764}} | |||
|- | |||
|{{#item:63372}} | |||
|{{#item:420354}} | |||
|{{#item:63768}} | |||
|- | |||
|{{#item:63373}} | |||
|{{#item:63579}} | |||
|{{#item:63767}} | |||
|- | |||
|{{#item:63376}} | |||
|{{#item:63378}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61936}} | |||
|{{#item:63586}} | |||
|- | |||
|{{#item:61964}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:61965}} | |||
|- | |||
|{{#item:61966}} | |||
|- | |||
|{{#item:63071}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41266}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62070}} | |||
|{{#item:63574}} | |||
|{{#item:20588}} | |||
|- | |||
|{{#item:62966}} | |||
|{{#item:62967}} | |||
|{{#item:90399}} | |||
|- | |||
|{{#item:62997}} | |||
|{{#item:62998}} | |||
|{{#item:63775}} | |||
|- | |||
|{{#item:63806}} | |||
|{{#item:63250}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63325}} | |||
|{{#item:63760}} | |||
|- | |||
|{{#item:63326}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63247}} | |||
|- | |||
|{{#item:410387}} | |||
|- | |||
|{{#item:60527}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41268}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:62759}} | |||
|{{#item:62311}} | |||
|{{#item:20597}} | |||
|- | |||
|{{#item:19289}} | |||
|{{#item:60432}} | |||
|{{#item:90067}} | |||
|- | |||
|{{#item:19538}} | |||
|{{#item:60517}} | |||
|{{#item:480288}} | |||
|- | |||
|{{#item:19558}} | |||
|{{#item:60838}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:62822}} | |||
|{{#item:62600}} | |||
|- | |||
|{{#item:62810}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:62811}} | |||
|- | |||
|{{#item:31380}} | |||
|- | |||
|{{#item:15954}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41269}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:400504}} | |||
|{{#item:63398}} | |||
|{{#item:63351}} | |||
|- | |||
|{{#item:63235}} | |||
|{{#item:63559}} | |||
|{{#item:480524}} | |||
|- | |||
|{{#item:63199}} | |||
|{{#item:62653}} | |||
|{{#item:420336}} | |||
|- | |||
|{{#item:63200}} | |||
|{{#item:62865}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63201}} | |||
|{{#item:63296}} | |||
|- | |||
|{{#item:63202}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:63203}} | |||
|- | |||
|{{#item:63204}} | |||
|- | |||
|{{#item:62424}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41283}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:61379}} | |||
|{{#item:63605}} | |||
|{{#item:90207}} | |||
|- | |||
|{{#item:15853}} | |||
|{{#item:63613}} | |||
|{{#item:90461}} | |||
|- | |||
|{{#item:63360}} | |||
|{{#item:63627}} | |||
|{{#item:90250}} | |||
|- | |||
|{{#item:63436}} | |||
|{{#item:63653}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:63437}} | |||
|{{#item:62661}} | |||
|- | |||
|{{#item:62774}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:62954}} | |||
|- | |||
|{{#item:62888}} | |||
|- | |||
|{{#item:62775}} | |||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41270}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
|Common | |||
|Uncommon | |||
|Rare | |||
|- | |||
|{{#item:19686}} | |||
|{{#item:62622}} | |||
|{{#item:20571}} | |||
|- | |||
|{{#item:20143}} | |||
|{{#item:62558}} | |||
|{{#item:480487}} | |||
|- | |||
|{{#item:31823}} | |||
|{{#item:62875}} | |||
|{{#item:480521}} | |||
|- | |||
|{{#item:31902}} | |||
|{{#item:63449}} | |||
| rowspan="6" | | |||
|- | |||
|{{#item:61549}} | |||
|{{#item:63688}} | |||
|- | |||
|{{#item:62850}} | |||
| rowspan="4" | | |||
|- | |||
|{{#item:62936}} | |||
|- | |||
|{{#item:62937}} | |||
|- | |||
|{{#item:62963}} | |||
|} | |} | ||
| Line 759: | Line 1,198: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:31649}} | |{{#item:31649}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |- style="background-color:#8EE5EE;" | ||
| colspan="3" |{{#item:41025}} | | colspan="3" |{{#item:41025}} | ||
| Line 779: | Line 1,219: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:62695}} | |{{#item:62695}} | ||
|- style="background-color:#8EE5EE;" | |||
| colspan="3" | {{#item:41262}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| Common || Uncommon || Rare | |||
|- | |||
| {{#item:63122}} || rowspan="2" | {{#item:62977}} || rowspan="3" | {{#item:63145}} | |||
|- | |||
| {{#item:410224}} | |||
|- | |||
| {{#item:20056}} || rowspan="2" | {{#item:63056}} | |||
|- | |||
| {{#item:400373}} || rowspan="3" | {{#item:62974}} | |||
|- | |||
| {{#item:62807}} || {{#item:63769}} | |||
|- | |||
| {{#item:62971}} || rowspan="2" | {{#item:61442}} | |||
|- | |||
| {{#item:19536}} || rowspan="3" | {{#item:62975}} | |||
|- | |||
| {{#item:62270}} || rowspan="2" | {{#item:400604}} | |||
|- | |||
| {{#item:62281}} | |||
|} | |} | ||
===Set Eggs=== | ===Set Eggs=== | ||
| Line 845: | Line 1,307: | ||
|{{#item:61220}} | |{{#item:61220}} | ||
|{{#item:61221}} | |{{#item:61221}} | ||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41055}} | |||
|- | |||
| {{#item:480595}} | |||
| {{#item:480596}} | |||
| {{#item:400913}} | |||
|- | |||
| {{#item:400914}} | |||
| {{#item:410440}} | |||
| {{#item:1002240}} | |||
|- | |||
| colspan= "3" | {{#item:1002239}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41077}} | |||
|- | |||
| {{#item:400760}} | |||
| {{#item:400749}} | |||
| {{#item:480523}} | |||
|- | |||
| colspan= "3" | {{#item:410385}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41263}} | |||
|- | |||
| {{#item:63575}} | |||
| {{#item:63576}} | |||
| {{#item:62797}} | |||
|- | |||
| {{#item:62798}} | |||
| colspan="2" | {{#item:63577}} | |||
|- style="background-color:#E0FFFF;" | |||
| colspan="3" |{{#item:41284}} | |||
|- | |||
| {{#item:63970}} | |||
| {{#item:90546}} | |||
| {{#item:63973}} | |||
|- | |||
| colspan= "3" | {{#item:63974}} | |||
|} | |} | ||
</translate> | </translate> | ||
edits