User Guides: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 2: Line 2:
|-
|-
! style="text-align:center;width:25%|Class Guides
! style="text-align:center;width:25%|Class Guides
! style="text-align:center;width:25%| <span style="color: rgb(205, 0, 0);" data-mce-style="color: #20500;"> PVP Currently disabled </span>
! style="text-align:center;width:25%|Farm Guides
! style="text-align:center;width:25%|Farm Guides
|-
! style="text-align:center;width:25%|Other Guides
! style="text-align:center;width:25%|Other Guides
! style="text-align:center;width:25%| <span style="color: rgb(205, 0, 0);" data-mce-style="color: #20500;"> PVP Currently disabled </span>
|-
|-
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
<categorytree depth="3">Class Guides</categorytree>
<categorytree depth="3">Class Guides</categorytree>
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
<categorytree depth="3">PVP Guides</categorytree>
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
<categorytree depth="1">Farm Guides</categorytree>
<categorytree depth="1">Farm Guides</categorytree>
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
<categorytree depth="3">General Guides</categorytree>
<categorytree depth="3">General Guides</categorytree>
| style="text-align:left;border-left:1px solid grey" valign="top"|
<categorytree depth="3">PVP Guides</categorytree>