Nif dun02: Difference between revisions

78 bytes removed ,  7 months ago
m
 
(2 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 1: Line 1:
<b>Niflheim Dungeon 02</b>
<b>Niflheim Dungeon 02</b>
* @alootid +50034|+25728|+25729|+25730|+25731|+1000322|+12103|+41080
* @alootid +50034|+25728|+25729|+25730|+25731|+12103|+41080|1000322
{| class="wikitable" style="font-size:smaller;background:transparent;"
{| class="wikitable" style="font-size:smaller;background:transparent;"
|-  
|-  
Line 21: Line 21:
! Zeny<br>Box sell
! Zeny<br>Box sell
! Zeny<br>Monsterkill
! Zeny<br>Monsterkill
|-
| {{#navi:Nif_dun02}}
| 30min
| no
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
| {{#navi:Nif_dun02}}
| {{#navi:Nif_dun02}}
4,016

edits