Eden Machine: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
| Line 28: | Line 28: | ||
|{{#item:14534}} | |{{#item:14534}} | ||
|3 | |3 | ||
|- | |||
|{{#item:14535}} | |||
|4 | |||
|- | |||
|{{#item:12832}} | |||
|4 | |||
|- | |- | ||
|{{#item:23203}} | |{{#item:23203}} | ||
| Line 70: | Line 76: | ||
|{{#item:11592}} | |{{#item:11592}} | ||
|2 | |2 | ||
|- | |||
|{{#item:12913}} | |||
|3 | |||
|- | |||
|{{#item:12914}} | |||
|3 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 13:57, 11 November 2024
Eden Machine
| Item | Cost |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 2 | |
| 4 | |
| 30 | |
| 20 | |
| 20 | |
| 3 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 25 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 3 | |
| 3 |