14,535
edits
(4 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|{{#item:61530}} | |{{#item:61530}} | ||
|- | |||
| colspan="2" |Detective Hat & Faith of Yggdrasl | |||
| colspan="2" |Freya's Crown & Happy Summer Wig | |||
|- | |||
|{{#item:61372}} | |||
|{{#item:61742}} | |||
|{{#item:62535}} | |||
|{{#item:61901}} | |||
|- | |||
|{{#item:61411}} | |||
|{{#item:61743}} | |||
|{{#item:62536}} | |||
|{{#item:61902}} | |||
|- | |||
|{{#item:61842}} | |||
|{{#item:61744}} | |||
|{{#item:62537}} | |||
|{{#item:61903}} | |||
|- | |||
|{{#item:62173}} | |||
|{{#item:61745}} | |||
|{{#item:62538}} | |||
|{{#item:61904}} | |||
|- | |||
|{{#item:62231}} | |||
|{{#item:61746}} | |||
|{{#item:62539}} | |||
|{{#item:61905}} | |||
|- | |||
| rowspan="2" |{{#item:62392}} | |||
|{{#item:61747}} | |||
| rowspan="2" |{{#item:62540}} | |||
|{{#item:61906}} | |||
|- | |||
|{{#item:61748}} | |||
|{{#item:61907}} | |||
|} | |} | ||
Line 717: | Line 753: | ||
|[[File:Wind aura effect.gif]] <br> {{#item:70088}} <br> {{#item:70089}} | |[[File:Wind aura effect.gif]] <br> {{#item:70088}} <br> {{#item:70089}} | ||
|} | |} | ||
===Box 5 | ===Box 5=== | ||
{| class="wikitable mw-collapsible" | {| class="wikitable mw-collapsible" | ||
|- style="background-color:#E7EEF3; te}} <br> {{#item:t-align: center;" | |- style="background-color:#E7EEF3; te}} <br> {{#item:t-align: center;" | ||
| colspan="5" | {{#item:41244}} | | colspan="5" | {{#item:41244}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:70090}} <br> {{#item:70091}} | |[[File:Maple falls yellow effect.gif]] <br> {{#item:70090}} <br> {{#item:70091}} | ||
|{{#item:70092}} <br> {{#item:70093}} | |[[File:Starlight effect.gif]] <br> {{#item:70092}} <br> {{#item:70093}} | ||
|{{#item:70094}} <br> {{#item:70095}} | |[[File:Rainbow effect.gif]] <br> {{#item:70094}} <br> {{#item:70095}} | ||
|{{#item:70096}} <br> {{#item:70097}} | |[[File:Magic heir effect.gif]] <br> {{#item:70096}} <br> {{#item:70097}} | ||
|{{#item:70098}} <br> {{#item:70099}} | |[[File:Sudden wealth effect.gif]] <br> {{#item:70098}} <br> {{#item:70099}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:70100}} <br> {{#item:70101}} | |[[File:Romance rose effect.gif]] <br> {{#item:70100}} <br> {{#item:70101}} | ||
|{{#item:70102}} <br> {{#item:70103}} | |[[File:Disapear time effect.gif]] <br> {{#item:70102}} <br> {{#item:70103}} | ||
|{{#item:70104}} <br> {{#item:70105}} | |[[File:Spinning wheels effect.gif]] <br> {{#item:70104}} <br> {{#item:70105}} | ||
|{{#item:70106}} <br> {{#item:70107}} | |[[File:Gift of snow effect.gif]] <br> {{#item:70106}} <br> {{#item:70107}} | ||
|{{#item:70108}} <br> {{#item:70109}} | |[[File:Falling snow effect.gif]] <br> {{#item:70108}} <br> {{#item:70109}} | ||
|- | |- | ||
|{{#item:70110}} <br> {{#item:70111}} | |[[File:Kyel hyre gray effect.gif]] <br> {{#item:70110}} <br> {{#item:70111}} | ||
|{{#item:70112}} <br> {{#item:70113}} | |[[File:Time effect.gif]] <br> {{#item:70112}} <br> {{#item:70113}} | ||
|{{#item:70114}} <br> {{#item:70115}} | |[[File:Moonstar effect.gif]] <br> {{#item:70114}} <br> {{#item:70115}} | ||
|{{#item:70116}} <br> {{#item:70117}} | |[[File:Red lightning effect.gif]] <br> {{#item:70116}} <br> {{#item:70117}} | ||
|{{#item:70118}} <br> {{#item:70119}} | |[[File:Thunder lightning effect.gif]] <br> {{#item:70118}} <br> {{#item:70119}} | ||
|} | |} |